Дечкото на Рада ја соблече маицата, а девојките не може да го оттргнат погледот

Харис Берковиќ баш води сметка за своето тело.Некогашниот победник на „Ѕвездите на Гранд“, Харис Берковиќ, како што сметаат припадничките на поубавиот пол, спаѓа во еден од најзгодните пејачи на „Гранд“ продукцијата. Дечкото на Рада Манојловиќ се почесто го користи Инстаграмот, а на оваа социјална мрежа објави фотка на која позира без маичка, а до израз доаѓаат неговите мускули.

Се разбира, најмногу беа воодушевени жените, кои паѓаа во транс. Припадничките на поубавиот пол напишаа дека му завидуваат на Раде Манојловиќ, што има таков дечко, како и тоа дека и двајцата се убав пар.

Prziii 🍳 😆

A post shared by Haris Berkovic (@harisberkovic_com) on

Погледнете го интервјуто кое Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ го дадоа за српски Телеграф, на следниот линк:

Scroll to Top