Драгана Мирковиќ упадна на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

By

Пејачката Драгана Мирковиќ  се појави ненајавено на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Фолк-ѕвездата, која во близина снимала тајни снимки за РТС, одлучи да ги изненади драгите колеги, кои во тој момент го снимаа најгледаното шоу.

dobivaj vesti na viber

Особено го изненади Саша Поповиќ, која веднаш откако дозна дека Драгана е во студиото, стави стол до себе.

„Дали ти конечно го купи ‘Гранд’“, праша изненадена Карлеуша, која не го криеше воодушевувањето што ја гледа Мирковиќ.

Слично реагираа и другите членови на жирито, а Драгана сите ги бакна, но и објасни дека не може премногу да се задржи.

 

„Јас навистина ги сакам сите овие луѓе и навратив да се поздравиме, но морам да побрзам да го фатам авионот, инаку со задоволство би се дружела со вас“, изјави фолк-ѕвездата.

Ќе ви се допадне