Драгана Мирковиќ за роденден доби Мерцедес вреден 400.000 евра

By

Пејачката Драгана Мирковиќ во Виена го прослави 50-от роденден, а најскапиот подарок го добила од својот сопруг Тони, кој не ги жалел парите и и купил прескап „мерцедес“ чија почетна цена изнесува околу 400.000 евра.

dobivaj vesti na viber

#birthdaypresent for #draganamirkovic #vienna

A post shared by Lukas Ruf (@lukasruf) on

Сигурно е дека Драгана останала без текст кога пред хотелот во Виена, го видела својот нов миленик, скапоцениот „мерцедес SLR“, каков што има и Кање Вест.

А вака изгледа скапоцениот автомобил кој го вози Ким Кардашијан.

Ќе ви се допадне