(ФОТО) Ајшеѓул и Појраз се заедно и во приватноста

Убавата турска актерка Бурчин Терзиоглу или позната како Ајшеѓул и во реалноста е заедно со Појраз од хит серијата „Мојот син”.

dobivaj vesti na viber

Тие објавија преслатка фотографија за која добија многу лајкови на социјалните мрежи.

Љубовта на двојката цвета.

 

Scroll to Top