(ФОТО) Ау Синиша, каква убавица направил! – Само што стана полнолетна, помалата на Михајловиќ направи БУМ на Инстаграм

Вирџинија Михајловиќ доминираше во секси издание на одмор.Синиша Михајловиќ и Аријан Рапачони, имаат пет деца, од кои три сина, и две ќерки. А тие израснаа во вистински убавици. Постарата Викторија првобитно повеќе се истакнуваше, а сега во прв план е Вирџинија, која неодамна наполни 18 години.

Таа на Инстаграм има веќе голем број на обожаватели, а се почесто објавува и фотки во бикини, во секси пози каде ја покажува совршената фигура.

Редовно добива комплименти за изгледот, а најновата фотка ги остави обожавателите без здив.

Погледнете некои од нејзините секси фотки кои неодамна ги објави од море:

Qué lindo es soñar despierto

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

Certi sguardi

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

Aveva ali bellissime, le chiamava sogni

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

Absolute dream

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

Sushi at the beach @subdued #subduedgirl

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

It’s some kind of madness, is started to evolve

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on

A post shared by Virginia Mihajlovic (@virgimih) on