(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?!

Спиеш ли мирно, кралу на Инстаграм – напиша актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“

Милан Калиниќ знае како да се забавува со оние кои го следат на Инстаграм. Актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“ објави на оваа социјална мрежа провокативна фотка на која се гледа како разголен позира со две девојки, од кои една е неговата сопруга Сандра.

Неговата поубава половина ја фати за задникот, а многумина се прашуваат која е жената која стои од неговата лева страна.

Милан во коментарот на шеговит начин го прозва прочуениот „Крал на Инстаграм“ Ден Билзеријан.

„Спиеш ли мирно, кралу на Инстаграм“, напиша водителот.

 

Foto: Instagram/kalinic.milan72
Scroll to Top