(ФОТО) Карлеуша ја имитира Селена Гомез

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во кожен фустан кој Селена Гомез го носеше на Американските музички награди. Селена фустанот го искомбинирала со тенки прозирни хулахопки, а за разлика од неа српската пејачка се реши за секси варијатна, па облече мрежести црни хулахопки.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне