(ФОТО) Карлеуша објави ново секси селфи од аеродром

Вриштеа лајкови и коментари кога Карлеуша ја објави оваа секси фотографија.
Јелена Карлеуша е една од најзгодните српски пејачки. Таа отпатува во Германија, и од аеродромот објави ново секси селфи. Карлеуша позираше во беж фустан, а до израз дојде нејзиното огромно деколте.

😎 Heading to Germany/Essen

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете како пејачката се облече.

Airport life 🛩 Hair by @masastudiokristal

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Подоле погледнете го и интервјуто со Јелена Карлеуша во кое таа разговараше за бракот со Душко Тошиќ.

 

 

Scroll to Top