(ФОТО) Карлеуша објави ново секси селфи од аеродром

By
Вриштеа лајкови и коментари кога Карлеуша ја објави оваа секси фотографија.
Јелена Карлеуша е една од најзгодните српски пејачки. Таа отпатува во Германија, и од аеродромот објави ново секси селфи. Карлеуша позираше во беж фустан, а до израз дојде нејзиното огромно деколте.

😎 Heading to Germany/Essen

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

dobivaj vesti na viber
Погледнете како пејачката се облече.

Airport life 🛩 Hair by @masastudiokristal

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Подоле погледнете го и интервјуто со Јелена Карлеуша во кое таа разговараше за бракот со Душко Тошиќ.

 

 

Ќе ви се допадне

Tải Tài Xỉu Go88 Win APK IOS mới nhất go88 casino hack tài xỉu go88

code sunwin hủy lệnh rút tiền sunwin diễn đàn sunwin