(Фото) Карлеуша со танга и пиштол ги возбуди Турците

By

Српската поп-дива Јелена Карлеуша објави на својот твитер-профил фотографија од пред неколку години.

Облечена во танга-гаќи и со пиштол во рацете, под фотографијата напишала „mood“.

Фотографијата предизвика лавина коментари меѓу навивачите на турскиот Бешикташ, клубот во кој нејзиниот сопруг Душко Тошиќ веќе некое време е омилен фудбалер.

Ќе ви се допадне

Fire Force (Dub) (https://gogoanime.be/m/E81p) Episode 24 at website https://gogoanime.be. See more my hero academia heroes rising gogoanime

Assassination Classroom (Dub) Episode 22 at website https://animeheaven.pro. See more my anime heaven