(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник

Едита Арадиновиќ повторно го запали Инстаграм, а во прашање се фотографии со нејзината посилна половина.

Згодната Едита редовно провоцира со секси фотки во различни изданија и пози, а вистинско шоу приреди на своите обожаватели, токму со оваа слика.

На фотката која ја објави на Инстаграм Едита не го сврте лицето кон камерата, туку во прашање беше фотка од позади, која во прв план ја стави нејзината задница. Да биде уште попровокативна, сликано беше од посебен агол, а кога ќе ја видите сликата ќе ви биде јасно за што говориме.

 

 

Поради тоа што Едита позираше со дечкото, држејќи се за рака, меѓу комплиментите имаше и коментар дека нејзиниот избраник е вистински среќник.

Дали и вие го делите истото мислење?

Scroll to Top