(ФОТО) Лидија Вукичевиќ стана црвенокоса

By

Популарната српска актерка Лидија Вукичевиќ, која публиката ја знае од култната серија „Бољи живот“ го смени имиџот. Иако сите овие години таа беше препознатлива по нејзината бујна долга црна коса, а особено кадриците, актерката се реши на драстична промена. Сега е со црвена боја на коста и ретко кој од прва би можел да ја препознае. Но, ова е за потребите на новата серија „Шифра деспот“ која од февруари ќе се прикажува на ТВ Пинк.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime demon slayer: Watch Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 1 (https://gogoanime.be/m/kpyJ/ep-1)

AniWatch watch animes: Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 10