(Фото) Милан Калиниќ со нов имиџ

By

Милан Калиниќ повторно експриментирал со својот изглед.

Познатиот актер, кој заедно со водителката Катарина Шишмановиќ ја водеше емисијата „Кој е на врвот“, го смени имиџот, поточно ја бојоса косата.

Бидејќи е природно русокос, Калиниќ својата коса дополнително ја осветли и сега има платинасто-руса боја на косата.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch Munto (Dub) animekisa Episode Full anime stream

AnimeHeaven: A Centaur's Life (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven

AnimeBee: Banana Fish anime episode 24 online free at https://animebee.to anime to watch

Watch anime online for free at Animepahe free anime

Tapas: https://tapas.io/gogoanimelol

Zzb: https://zzb.bz/GDwvc