(ФОТО) МОЈА ЖЕНА И ТОЧКА – Сопругот на Верица објави фотка од неа во бикини

Вељко Кузманчевиќ и Верица Ракочевиќ не им обрнуваат внимание на приказните кои кружат поради нивните разлики во години, туку уживаат во љубовта.

Модната креаторка Верица Ракочевиќ има 69 години, и повторно го покажа своето тело, со што секогаш предизвикува бурни реакции.

Дека и на нејзиниот сопруг Вељко Кузманчевиќ и тоа како му се допада сопругата Верица и се на нејзе, што говори и неговата најнова објава на социјалните мрежи.

„Моја жена и точка“, напиша Вељко на сликата со бикини на Верица.

Верица веќе претходно им порача на сите дека и „баба може во бикини да изгледа добро“, а изгледа дека од година во година, креаторката успева од поново да ги изненади сите, бидејќи и понатаму изгледа одлично.

Да потсетиме, таа и 35 години помладиот Вељко се венчаа во 2013 година, а многу од нив и понатаму ги осудуваат поради разликите во годините.

Scroll to Top