(ФОТО) Новак Ѓоковиќ ја покажа ќерката Тара

By

Еден од најдобрите светски тенисери Новак Ѓоковиќ одмара од напорните тренизни и турнири, а секој момент од паузата од спортот, го користи да биде со семејството.

Иако е познат по тоа што својата интима не ја дели со јавноста, Новак успеа сепак да ги израдува своите обожаватели, споделувајќи најубава фотографија со ќерката Тара.

„Моето срце припаѓа на моите две девојки. Зафатен сум за цел живот“, напишал Новак крај фотографијата.

Ќе ви се допадне