(ФОТО) Пејачката Николија изненади со новиот стајлинг

Пејачката Николија Јовановиќ отсекогаш се трудела да биде поинаква од останатите, иновативна во својата работа. Сепак, рака на срце, нејзиниот најнов стајлинг најблаго кажано е навистина необичен.

Погледнете:

@cobi.v ✖️

A post shared by NIKOLIJA (@nikki_nicole_) on

Scroll to Top