(ФОТО) Поранешниот на Наташа Беквалац ја соблече маичката, а девојките одлепија поради неговите стомачни

Владо Вукасновиќ повторно ги фрли во транс припадничките на поубавиот пол.Некогашниот дечко на Наташа Беквалац, Владо повторно ги израдува девојките, откако победникот на „Syrvivor“, објави на Инстаграм нова фотка на која позира без маица, каде до израз доаѓа неговото мускулесто тело.

Жените беа воодушевени од сликата, а Владо доби бројни позитивни коментари. Особено поради неговите стомачни.

Satro spontana #greece #seaside #🇬🇷

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

Scroll to Top