(ФОТО) Се сеќавате на лошата Руби? – Денес таа изгледа вака

By

Повеќе од 10 години поминаа откако, скоро целиот регион полуде по популарната актерка Барбара Мори која ја толкуваше улогата на лошата Руби.

Таа остави голем впечаток на публиката штосите сакаа да јавидат повторнона малите екрани, но сепакнемавме таква прилика.

Сепак таа веќе не е црнокоса како што беше некогаш, сега  „плавуша„ и многу послаба но сепак многу убава и згодна.

URiEL Te amo tanto ❤ Que sigas siendo muy feliz en este nuevo año para ti. Gracias por tu amor SiEMPRE.

A post shared by Barbara Mori (@delamori) on

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Shokugeki no Souma: Ni no Sara OVA anime episode 2 online free at https://animeheaven.pro sites like animeheaven

TwistMoe: Canaan (Dub) anime episode 13 online free at https://twistmoe.net twist moe

Stand By Me Doraemon Episode Full

AnimeFLV: I My Me! Strawberry Eggs (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflv.uk watch anime dub

Ko-fi: https://ko-fi.com/kissanimemx0987

Youmagine: https://www.youmagine.com/animefreakws