(Фото) Северина како Шерон Стоун во новиот спот

By

Хрватската ѕвезда Северина сними нов спот за песната „Имаш право“. Таа веќе сподели и фотографија од снимањето, за која  фановите коментираа дека потсетува на Шерон Стоун во легендарната сцената на филмот „Основен инстикт“.

Тексот за песната го напиша Марина Туцаковиќ. Песната ќе се најде и на нејзиниот нов албум „Хало“, кој ќе биде промовиран на 1 февруари 2019 година.

Ќе ви се допадне