(фото) Цеца во секси фустан покрај елката

By

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ повторно ги израдува фановите објавувајќи нови фотографии на својот инстаграм-профил.

Се фотографирала во новогодишен амбиент, покрај бела елка. Но она што остава впечаток е нејзиниот модерен стил на облекување.

Овој пат фолк-ѕвездата се решила за високи чизми над колена, кои и оваа зима се во тренд, и провокативен црн краток фустан.

Ќе ви се допадне

Rockman.EXE Beast (https://animekisa.in/m/yVZ) Episode 25

Biohazard: Degeneration (Dub) (https://animeheaven.pro/m/6DeL) Episode Full

The Snack World (TV) Episode 19

TwistMoe: Handa-kun (Dub) anime episode 12 online free at https://twistmoe.net free anime online

Catchafire: https://www.catchafire.org/profiles/1625061/

Muckrack: https://muckrack.com/gogoanimelol