(фото) Цеца во секси фустан покрај елката

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ повторно ги израдува фановите објавувајќи нови фотографии на својот инстаграм-профил.

Се фотографирала во новогодишен амбиент, покрај бела елка. Но она што остава впечаток е нејзиниот модерен стил на облекување.

Овој пат фолк-ѕвездата се решила за високи чизми над колена, кои и оваа зима се во тренд, и провокативен црн краток фустан.

Scroll to Top