(фото) Вељко на Цеца во секс поза со Луна Џогани

By

Јавноста одамна знае за љубовната врска меѓу Вељко Ражнатовиќ и Луна Џогани, но не и за фотографијата направена во спалната соба на која симулираат секс. Луна постојано напоменува дека некои работи не ѝ се дозволени поради домашното воспитување, но позата што ја направи на фотографијата со синот на Цеца предизвика многу коментари на „Фејсбук“.

dobivaj vesti na viber

 

Luna i Veljko

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Fairy Tail Episode 174

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 3 Episode 7

dubbed anime ANIMEFLIX Death Note

Attack on Titan Final Season Episode 11

Dragon Ball Z (Dub) Episode 288

tải go88