ФОТО: Водителот тајно се ожени – си ја ќари 20 години помладата колешка!

Српскиот водител Зоран Пејиќ Пеја се оженил тајно и тоа со својата 20. години помлада колешка, Драгана Качавенда.

Двајцата се заколнале на вечна љубов на Ибица, каде биле на одмор, а сега веќе уживаат и на меден месец.

И поранешната сопруга на водителот, пејачката Злата Петровиќ, ја потврдила оваа вест за српскиот Курир.

Scroll to Top