(ФОТО) Запознајте ја девојката на Саша Ковачевиќ

By

Саша Ковачевиќ повторно е заљубен. Популарниот пејач повеќе од два месеци е во врска со Зорица Тасовиќ, поранешна мисица. Секси бринетата иам 28 години, разведена е и од првиот брак има дете.

Таа во 2007 години важеше за вистинска мисица.

Еве како изгледа:

Ќе ви се допадне

AnimeFreak watch anime free: Watch Fairy Tail Episode 81 (https://animefreak.ws/m/O1o/ep-81)

4Anime hunter x hunter 4anime: Watch SK8 the Infinity Episode 9