Карлеуша на ревијата на „Версаче“ во Милано

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша, беше на модната ревија на „Версаче“ во Милано. Дека е на овој престижен настан таа се пофали и на социјалните мрежи. Српските медиуми на големо пишуваат дека Карлеуша, била дотерана во гламурзоно модно издание, специјално за овој настан. За ревијата и таа била облечена, од глава до пети во „Версаче“.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне