Карлеуша во посета на Истанбул за роденденот на Душко Тошиќ

By

Фудбалерот на Бешикташ Душко Тошиќ вчера (19 јануари) наполни 33 години, а на посета во Истанбул му стигна една многу драга личност, сопругата Јелена Карлеуша. Како што доликува, познатата брачна двојка го прослави неговиот роденден, а за прославата познатата пејачка и српскиот фудбалски репрезентативец убаво се детараа.

И двајцата се одлучија за црна отмена креација. Душко носел црн џемпер, црни панталони и црн капут, со црни кондури, додека Јелена била во ист тон. На себе Карлеуша имала краток фустан, елегантни чизми, со мрежасти чорапи.

Нивната нова заедничка фотографија ја објавила Карлеуша, а фановите беа просто воодушевени. Сликата за само еден час имала повеќе од 60.000 лајкови. Имало еден куп на коментари, а повеќето биле позитивни.

 

Ќе ви се допадне

Haikyu!! (https://animeflv.uk/m/z5n) Episode 25

AnimeDao: Psychic School Wars (Dub) anime episode Full online free at https://animedao.nl re zero animedao

Website https://animeheaven.pro: Watch Fleet Girls Collection KanColle Movie Sequence animeheaven Episode Full anime heaven anime

Pom Poko (Dub) Episode Full

Dashburst: https://dashburst.com/gogoanimebe

Podomatic: https://www.podomatic.com/podcasts/animefreak-ws