Карлеуша во спалната направи селфи во секси костум

Јелена Карлеуша на „Инстаграм“ постави серијал на провокативни фотографии.

🙀

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Пејачката на својот инстаграм-профил објави серија секси фотографии, кои ја распламтеа фантазијата на нејзините фанови.

Како и обично, Карлеуша покажа дека е вистински мајстор за да ја шокира јавноста и го привлече нејзиното внимание.

✨✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Нејзините фотографии во проѕирен костим не оставија никого рамнодушен.

✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Но, сепак, најголемо внимание привлече фотографијата од спалната соба.

Карлеуша на креветот позира без градник. Нејзините огромни гради беа во прв план.

Just chillin’😽

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

 

Scroll to Top