Карлеуша заглави во лифт и направи жешко селфи

Кога Јелена Карлеуша објави секси селфи од лифтот, нејзиниот инстаграм-профил вриеше од коментари од воодушевените фанови од Турција.

dobivaj vesti na viber

Карлеуша позира без градник и во прв план се гледаа нејзините огромни гради.

Сосема доволно е да оваа фотографија за само еден час собере 30.000 лајкови и повеќе од 100 коментари.

Scroll to Top