Карлеуша заглави во лифт и направи жешко селфи

By

Кога Јелена Карлеуша објави секси селфи од лифтот, нејзиниот инстаграм-профил вриеше од коментари од воодушевените фанови од Турција.

dobivaj vesti na viber

Карлеуша позира без градник и во прв план се гледаа нејзините огромни гради.

Сосема доволно е да оваа фотографија за само еден час собере 30.000 лајкови и повеќе од 100 коментари.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime sites My Hero Academia Season 3 (Dub)

online anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

GoGoAnime Hunter x Hunter (2011)

GoGoAnime Attack on Titan Season 2

watch anime dub Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

tải go88