Кеба му кажал на Игор за аферата на Северина со нејзиниот нов дечко

By

Пејачот Драган Коиќ – Кеба преку свој пријател во Хрватска открил за аферата на Северина Коиќ со познат бизнисмен од Хрватска, пренесуваат српските медиуми.

По разделбата со Игор, таа почнала да се забавува со Томислав Воштиниќ, сопственик на голема винарница. Кога дознал за аферата, Кеба му открил на Игор за новиот дечко на Северина.

Аферата се случила летово во Хрватска кога Северина не сакала да се врати во Белград затоа што не сакала да живее со Игор во домот на неговите родители.

Кога во јавноста се откри за новото момче на Северина, таа ги избришала Кеба и неговата сопруга Олја и нивната ќерка Наташа од „Инстаграм“. Објаснила дека токму тие се проблемот во бракот со Игор.

 

 

Ќе ви се допадне

The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 2 at Crunchyroll free crunchyroll premium account 2020

Watch Noblesse (Dub) Episode 6 at website https://gogoanime.be gogoanime god of highschool