Ќерката на Гоца Божиновска не прекинува да провоцира

By
Јелена Вучковиќ по кој знае кој пат, на машките им приреди вистинско доживување.
По серијата селфиња на кои позираше во кревет во долен веш, во неочекувано провокативна поза, Јелена повторно ја распламна фантазијата кај машките.За разлика од минатиот пат кога повеќе се разголи, овој пат, ќерката на Гоца Божиновска позираше во минијатурно фустанче во кое, под чипката надѕираа нејзините бујни гради.

Да биде работата уште поинтригантна, веќе краткото фустанче на Јелена се подигна толку, што едвај го прекри меѓуножјето, а раката ја наместо на незгодно место…

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao re zero: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Cam-Nosub

WCOStream paw patrol wcostream: Watch The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview