Ќерката на Цеца има нова фризура – Интернетот чади од пофални коментари

By
Дали ви се допаѓа како изгледа Анастасија сега? Ќерката на Цеца, повторно се најде во центарот на вниманието. Малата Ражнатовиќ поседи еден фризерски салон и таму се пофали со новата фризура.Анастасија објави фотографија на Инстаграм, а пофалбите фрчеа на сите страни.

dobivaj vesti na viber

„Преслатка си како и твојата мајка“, напиша еден корисник на Инстаграм.

Дали ви се допаѓа новата фризура на Анастасија Ражнатовиќ?

Ќе ви се допадне

go88 nhà cái uy tín

sunwin của tùng vàng sunwin đăng nhập sunwindow