Ќерката на Цеца има нова фризура – Интернетот чади од пофални коментари

By
Дали ви се допаѓа како изгледа Анастасија сега? Ќерката на Цеца, повторно се најде во центарот на вниманието. Малата Ражнатовиќ поседи еден фризерски салон и таму се пофали со новата фризура.Анастасија објави фотографија на Инстаграм, а пофалбите фрчеа на сите страни.

„Преслатка си како и твојата мајка“, напиша еден корисник на Инстаграм.

Дали ви се допаѓа новата фризура на Анастасија Ражнатовиќ?

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Fairy Tail

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 8

anime freaks tv Death Note

online anime AnimeFreak DARLING in the FRANXX

watch animes Dragon Ball Super