Милица Тодоровиќ ја направи својата прва тетоважа

By

Милица Тодоровиќ првпат се тетовира.

dobivaj vesti na viber

Таа досега немала ниту една тетоважа, па затоа и не чуди фактот што големо внимание привлече нејзиното прво тату.

Тодоровиќ се пофали со тетоважа на подлактницата на десната рака, а многумина се прашуваат на кого е посветен овој симбол.

 

 

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime websites Your Name.

anime website GoGoAnime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 12

GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 5

anime streaming Horimiya (Dub)

tải go88