Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж

By

Пред неколку месеци фолк-пејачката Мира Шкориќ се пофали дека има ново момче, бизнисмен од Германија. Таа на новинарите им раскажуваше дека е заљубена и дека едвај чека да се венчаат. Но, сега откри дека свадба нема да има, оти таа го фатила во кревет со друг маж. Пејачката отишла кај него без најава и се изненадила од тоа што го видела.

„Го фатив свршеникот во кревет со друг. Да имав пиштол ќе ги убиев и двајцата. Ваква срамота немам доживеано. Таа слика не можам да ја избришам од главата. Многу сум повредена. Ја изгубив вербата во љубовта“, рекла Мира.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AnimeDao animedao one piece

Website https://animeheaven.pro: Watch Hi no Tori 2772: Ai no CosmoZone animeheaven Episode Full attack on titan anime heaven

https://animefreak.ws animefreak boku no hero

Chobits (Dub) Episode 26

Gogoanimebe contently: https://gogoanimebe.contently.com/

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/zroby