„Најсекси“ девојката од Гранд со својот танц го „стопи“ мониторот

Погледнете како ѕвездата на „Гранд“ Теа Таировиќ провокативно џускаше со хитот „Shape Of You“.

Tea Tairović

Теа Таировиќ, сопственичката на најдобриот задник на „Гранд“ продукцијата, повторно го привлече вниманието. Овој пат, таа на Инстаграм објави секси снимка на која се гледа како џуска со хитот Еда Ширана, „Shape Of You“.

Танцот на цвездата на „Гранд“ беше исклучително провокативен.

„Биди горда на тоа што си!“, напиша Теа и ја објави снимката.

Погледнете ја на следниот линк:

Scroll to Top