Наташа Беквалац објави фотографија од плажата каде денес ќе се венча

By

Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ денеска ќе се венчаат на Ибица, а на романтичната венчавка ќе присуствуваат околу 30 нивни блиски пријатели и членови на семејството.

dobivaj vesti na viber

Освен што нема да се венча во Србија и што не крие дека ќе се мажи, оваа венчавка ќе се разликува од претходните две.

Наташа донела одлука за прв пат да го земе презимето на сопругот, па од утре таа ќе се презива Лазукиќ. Оваа одлука ги остави во шок и семејството на Наташа и пријателите, со оглед на тоа дека пејачката не сакала да се одрече од татковото презиме.

Cekamo vas😍👭👬👫👬👭👭👬👫👬🕺🕺💃👫💃❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Ќе ви се допадне

tải go88 về ip Go88 – Trang trò chơi Tài Lộc ăn tiền ảo lãnh tiền thật Tải game bài đổi thưởng Go88 nhận code 100K miễn phí

hotline sunwin sunwindow can tho game bài sunwin truc tuyen