По скандалите, Дарко Лазиќ продолжува да пее

Дарко Лазиќ по низата скандали што му се случија изминатиов период, продолжува со своите работни активности.

Пејачот деновиве се огласи на социјалните мрежи првпат по разводот со Ана Севиќ објавувајќи фотографија од својата работна опрема.

– Арсеналот подготвен“, напишал Дарко под фотографијата споредувајќи го својот работен алат со оружје.

ARSENAL NAPAKOVAN!!!😂😂🎤🎤🎙🎙🎶🎶❤

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial) on

Scroll to Top