Се свршија Рејхан и Емир од серијата „Ветувања“

By

Турските актери Гокберк Демирчи и Озге Јагуз се свршија. Тие на публиката кај нас ѝ се познати како Рејхан и Емир од серијата „Ветување“, каде што глумат љубовен пар. Актерите се запознале на снимањето на серијата, па набргу почнале да се гледаат и надвор од снимањето.

Веста дека актерите се во врска ја објавија турските медиуми на почетокот на годината, а тие неколку месеци подоцна потврдија дека се заедно. Сега на социјалните мрежи двајцата објавија слики од свршувачката и добија честитки од фановите, кои им посакаа да имаат многу деца.

Ќе ви се допадне

Watch The Day I Became a God (Dub) Episode 2 at KissAnime gogoanime kissanime

Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 1 (https://animeplanet.cc/m/nWQ9/ep-1) at website https://animeplanet.cc boruto anime planet episodes