Сека Алексиќ го откажа настапот во Скопје?

By

Сека Алексиќ го откажа настапот во Скопје? Српската пејачка Сека Алексиќ на својата фан-страница на „Фејсбук“ објави дека нејзиниот настап во Скопје е откажан. Таа требаше да пее в петок на 22 декември во клубот „Дежа ву“, но тоа нема да се случи поради, како вели Сека, несериозноста на менаџерот.

Неофицијално, „Репортер“ дознава дека станува збор за недоразбирање за датумот на одржување на концертот на Сека. Се зборува дека организаторот направил превид со датумите и дека работат на тоа ситуацијата да се среди.

 

 

Ќе ви се допадне

AniWatch dubbed anime: Death Note Episode 37

4Anime 4anime one piece: Naruto: Shippuden (Dub) Episode 500