Сека во црвен фустан без долна облека

By

Фолк-пејачката Сека Алексиќ објави фотографија на социјалните мрежи на која е облечена во црвен фустан. Сека е фотографирана во провокативна поза, а  сите останаа без текст затоа што фустанот беше пресечен на најинтимниот дел. Се чини дека пејачката не носела долна облека.

Поради фотографијата, Сека доби грст комплименти, од тоа дека изгледа совршено, дека е вистинска бомба и дека поради неа ќе се случи вистински хаос на концертот, кој е закажан на 14 февруари.

#sekaaleksic @stark_arena

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch Precure All Stars Movie New Stage 2: Kokoro no Tomodachi animekisa Episode Full watch anime free

Website https://animebee.to: Watch Toji no Miko Recap (Dub) animebee Episode Full online anime

AnimeFreak: Yukikaze (Dub) anime episode 5 online free at https://animefreak.ws anime freak attack on titan

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Hulkshare: https://www.hulkshare.com/animeflixnl

Hypothes: https://hypothes.is/users/gogoanimebe