Сека во црвен фустан без долна облека

By

Фолк-пејачката Сека Алексиќ објави фотографија на социјалните мрежи на која е облечена во црвен фустан. Сека е фотографирана во провокативна поза, а  сите останаа без текст затоа што фустанот беше пресечен на најинтимниот дел. Се чини дека пејачката не носела долна облека.

dobivaj vesti na viber

Поради фотографијата, Сека доби грст комплименти, од тоа дека изгледа совршено, дека е вистинска бомба и дека поради неа ќе се случи вистински хаос на концертот, кој е закажан на 14 февруари.

#sekaaleksic @stark_arena

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Ќе ви се допадне