Слобода објави интимна фотка со Мичаловиќ, но веднаш ја избриша

By
Слобода и Војин својата љубов ја обележааа со интимна фотка од Крит.

dobivaj vesti na viber

Актерите Војин Четковиќ и Слобода Мичаловиќ се позати по тоа што својот приватен живот успешно го чуваат од јавноста, и затоа сите ги изненади сликата која Слобода ја објави и на која се љуби со Војин.

Актерската двојка, која девет години е во брак, во моментов се одмора на Крит, а Слобода на сликата напиша:

„Маж и жена“, мачка печена.

Следеа десетина коментари од нејзините воодушевени фанови, но актерката брзо се предомисли и ја избриша фотката. Сепак, до тогаш веќе сите ја видоа…

 

Ќе ви се допадне

go88 info play hỗ trợ go88 bắn cá go88

nhóm zalo sunwin đường link tải sunwin sunwin nhận code