Српската пејачка со години беше русокоса, сега го промени имиџот

By
Иако долгата руса коса беше нејзиниот заштитен знак, Невена Божовиќ сепак одлучи малку да го промени својот нов изглед и сите ги изненади.
Невена одлучи да го промени имиџот, па се ишиша и направи драстична промена кога е во прашање бојата на косата – стана црнка!
Пејачката целосно се трансформира и малку кој во ова издание и би ја препознал.

Сепак, сите оние кои ја сакаат Невена, како русокоса, можат да здивнат. Во прашање е само промена на имиџот за потребите на новиот спот на Невена, за песната „Јасно ми е“, а во прашање е перика.

 

#work 🎬

A post shared by N E V E N A (@nevenabozovicofficial) on

Како ви се допаѓа оваа нова црнка?

Ќе ви се допадне

4Anime: Hana no Zundamaru: Junk anime episode 3 online free at https://4anime.biz 4anime reddit

Website https://aniwatch.pro: Watch Sister Princess (Dub) aniwatch Episode 26 anime sites

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Be-Bop Kaizokuban Episode 2

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/animefreakws

500px: https://500px.com/p/kissanimemx?view=photos