Тепачката на Ален и Тифа се појави и на фотографија

By

Ален Исламовиќ и Младен Воjичиќ Тифа се истепаа за време на новогодишниот настап во Будва. Иако подоцна го негираа инцидентот, сепак, видеото од тепачката што го имаат српските медиуми покажува дека прво се навредувале, па Тифа го удрил Ален во главата, а потоа продолжиле со тепање. Причина за тепачката – кој повеќе ќе остане на сцена.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне