„Цеца е воен профитер, треба да е во затвор“ – синот на Марина Туцаковиќ ја нападна пејачката

By

Синот на Марина Туцаковиќ, текстописецот Милан Лаќа Радуловиќ, ја нарече Цеца „воен профитер“ и јавно порача дека местото на пејачката ѝ е во затворот во Хаг со останатите воени злосторници.

„На сите тие воени поткажувачи, кои сега се без помош и сакаат да се лустрираат, местото им е во Холандија во градот на искупување. Мерлин, Цеца и други…“, напиша тој на „Твитер“, а неговиот коментар предизвика реакции на социјалните мрежи.

Марина со синот

Според српските медиуми, пријателите на Цеца ѝ го испратиле коментарот, а таа се разочарала од јавниот напад на Лаќа, но сепак решила да не реагира од почит кон Марина, бидејќи се долгогодишни пријателки.

„Ваквиот потег на Лаќа не ги изненадува неговите пријатели кои знаат дека кога е под дејство на разни супстанци знае да каже нешто, а потоа да се кае. Само не ми е јасно како поствесно не му е жал да ја напаѓа Цеца, која прва се најде кога ѝ беше најпотребна на неговата мајка“, рекол извор близок до Туцаковиќ за српските медиуми.

Ќе ви се допадне

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AniWatch: Cop Craft: Utsukushiki Onna Kishi! Toraware no Yousei wo Oe! anime episode Full online free at https://aniwatch.pro watch animes

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Mobygames: https://www.mobygames.com/user/sheet/userSheetId,830158/

Twitter: https://twitter.com/gogoanimelol