Цеца и Карлеуша сами со судијата – се слушаа пцости и навреди

By

Откако Цеца Ражнатовиќ ја тужеше Јелена Карлеуша за навреда, денеска пејачките првпат се соочија во судот. И во Првиот основен суд се одржа медијацијата, односно обидот за средување на односите по мирен пат за да се избегне судењето.

dobivaj vesti na viber

Карлеуша стигна насмеана во придружба на својот адвокат, а Цеца се појави неколку минути подоцна со својот правен советник. Ражнатовиќ за разлика од Јелена беше сериозна.

Пејачките потоа околу 12.10 часот, без адвокатите, влегоа кај судијата и се обидоа зад затворени врати да ги закопаат секирите.

Инаку, ова никогаш досега се нема случено, а пејачките првпат седеа насамо и се обидоа со помош на судијата да се смират.

Но, набргу од канцеларијата се слушна високиот тон на Цеца.

Се слушаа пцости и навреди: „Срам да ти е“, „Ќути“ и „Немој ти да ми зборуваш за почит“.

Потоа полицаецот влезе внатре, ги опомена скараните пејачки, но по неколку минути повторно се слушаа истите зборови.

Во меѓувреме судијата го извести обезбедувањето, но полицаецот изјави дека нема потреба тие да интервенираат.

 

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime stream Naruto: Shippuden (Dub)

watch subbed anime ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

anime online ANIMEFLIX JUJUTSU KAISEN

anime streaming SK8 the Infinity (Dub)

ANIMEFLIX Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

tải go88