Цеца и Вељко добија смртни закани

By

Српската фолк-пејачка Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син Вељко добија смртни закани од Предраг Ранковиќ од Крушевац.

dobivaj vesti na viber

Предраг е познат во јавноста како внук на поранешниот фудбалер Драгиша Биниќ.

Тој сериозно ја навредил Цеца и ѝ упатил погрдни зборови велејќи ѝ дека „нема да може да си го сочува синот следниот пат кога ќе отиде на Копаоник“.

 

 

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Your Lie in April

4Anime One Piece Episode 999

4Anime One Piece

4Anime Naruto (Dub)

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

tải go88