Цеца тајно оперирана

By

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ пред две недели е оперирана во строга тајност.

На крајот на јануари отиде на хируршка интервенција, а во прашање е намалување на градите!

Цеца операцијата ја направи во една белградска клиника, а во текот на операцијата цело време беше присутен и експерт кој не сакал да ја коментира нејзината операција.

Пејачката заздравува веќе неколку дена, а како изгледаат нејзините нови гради, може да се забележи на подолната фотографија.

Ражнатовиќ веќе еднаш ги намали градите од здравствени причини, а сега промената е уште подрастична.

 

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

english dubbed anime Naruto

AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime

watch anime dub AnimeDao Death Note

Horimiya

anime to watch AnimeDao Bleach