Убивам со секси задник

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави секси фотографии кои беа проследени со илјадници лајкови и коментари. „Убијте ги со љубезност, успех, одличен стил и голем природен задник“, напиша пејачката на секси селфито кое го објави на својот профил на „Инстаграм“.

dobivaj vesti na viber
Scroll to Top