Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна

By
Лука Лазукиќ и пред вестите за бременоста на Наташа Беквалац, подготви романтично изненадување за неа.

Пејачката Беквалац и нејзиниот дечко, како што се зборува, се пресреќни поради вестите дека таа е трудна, а Лазукиќ веќе нарача прстен по што ќе ја запроси Наташа.

„Лука прстенот веќе го порача во златарата кај својот пријател. Планираше да ја изненади и да се вери со неа, на следниот одмор на Ибица, баш на местото каде се запознаа пред шесто години. Тој не ни насетил дека Наташа е во блажена состојба, кога одлучил да ја запроси. Кога тестот за бременост потврди дека ќе станат родители, Лука во налет на емоции сакал да и каже дека и купил прстен, но се воздржал“, наведува извор близок до пејачката и додава:

„Солзите не ги криела, толку сакаше повторно да стане мајка. Веднаш го повикала Лука. Радосната вест ја сподели само со членовите на семејството.

Foto: Telegraf

Da podsetimo, Bekvalčeva iz braka sa Danilom Ikodinovićem ima ćerku Hanu, dok Lazuikić iz braka sa Novosađankom Aleksandrom ima ćerku Iru.

Ќе ви се допадне

Watch Aria the Natural Episode 26

TwistMoe: Monster Rancher (Dub) anime episode 48 online free at https://twistmoe.net anime websites

Website https://animetv.cc: Watch Kaiketsu Zorori Movie: Uchuu no Yuusha-tachi animetv Episode Full famous anime tv shows

SK8 the Infinity Episode 12

Muare: https://muare.vn/shop/anime-freak/770815

Sites google: https://sites.google.com/view/animedao-official/home