Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа

By

Љубовниот заплет околу Аца Лукас и Соња Вуксановиќ, добива нова димензија, односно се случи пресврт.

Веста за раскинување со новата девојка Бранислава и Лукас ги шокираше сите, а исто така и изјавата на Лукас кој рече дека не се разведува од Соња.

-Таа е сеуште моја сопруга- рече Лукас на гостување во емисија.

– Се што ми се случува во животот, медиумите го преувеличуваат за десет пати- рече тој.

После објавата дека раскинале за прв пат се огласи и Бранислава, а за нивното раскинување сведочат и ниовните профили на социјалните мрежи, сите заеднички слики им се избришани.

Таа за првпат се огласи на Фејсбук и напиша:

„Мама живее за тебе„ а под фотографијата  објави фотографија од својот син, за која доби многу пофалби.

Ќе ви се допадне

WCOStream anime sites: Kuroko's Basketball 2 (https://wcostream.cc/m/KxV) Episode 25

AnimeFreak animefreak dragon ball: Watch Naruto (Dub) Episode 62 (https://animefreak.ws/m/AW3/ep-62)