(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност

Убавицата по година дена се сликаше во долен веш, а ако се суди по резултатите – вредеше да се чека.
Година дена откако паузираше со фотографирањето во долен веш, Адријана Лима застана пред фотообјективот со прочуениот фотограф Џером Дуран, и докажа дека заслужено ја носи титулата секс-симбол.
Лима на себе имаше црн веш, и беше толку провокативна, што останува прашањето дали може да биде попровокативна. Задникот и беше речиси гол, поради тоа што на себе имаше претенки танга гаќички, а со сјајното флертување со камерата, Лима изгледаше совршено.
Погледнете ја жешката снимка на Адријана Лима, можеби најжешката во нејзината кариера:
„Што велите вие, дали е ова најсекси издание на поранешната српска снајка?

💥@jeromeduran 💥 #TEAMLIMA

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Scroll to Top