(Видео) Емина секси на промоцијата на новиот албум

By

Пејачката Емина Јаховиќ вчеравечер во Белград ги промовира новиот албум „Понатаму“ и спотот за песната „Два авиона“, која ја сними заедно со Жељко Јоксимовиќ. Емина е автор на сите песни, а продуцент на новиот, шести албум по ред, е Дарко Димитров.

dobivaj vesti na viber

Таа на промоцијата изгледаше совршено во долг црн фустан од тантела.

Ќе ви се допадне