(ВИДЕО) Го покажа задникот, па подвлече црта – Три минути со лудата секси Наташа Беквалац

By
Наташа Беквалац по едногодишна пауза се врати на сцената никогаш попровокативна, со спотот за песната „Црта“.Година дена по албумот „Оригинал“, кој ги собори сите рекорди на продажба и слушаност, Наташа Беквалац се врати на сцената со нова песна со провокативно име „Црта“, со спот кој беше со уште поголема провокативна содржина.

Енергичната песна без сомнение, ќе ги запали клубовите ширум регионот, а во текстот ќе ги пронајдат сите девојки, кои се најдоа во ситуација да полудат од љубовта.

 

Foto: Promo

„Цртата на метафора е секој може да ја протолкува како сака. Тоа може да биде излегување на црта, дали смееш да ја минеш, или не. Песната ме заинтригира и верувам дека мојата публика ќе сака со неа да се забавува“, објаснува Наташа со провокативен назив на песната.

Foto: Promo

Авторите од песната се кумовите на Наташа Ален Стајиќ и Драган Брајовиќ Браја, а за аранжманот беше задолжен Арелје Траг.

Foto: Promo

И конечно, погледнете го спотот за песната „Црта“:

Слушнете на следниот линк, што се Наташа проговори во неодамнешното интервју:

 

Ќе ви се допадне

dubbed anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao My Hero Academia Season 3

AnimeDao The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

english anime Black Clover

online anime Death Note (Dub)

anime websites Attack on Titan Final Season